Kezdőlap Közélet Szél Bernadett: Az ország megérett a változásra!

Szél Bernadett: Az ország megérett a változásra!

Dátum

Véget ért a manipulációs ívek gyűjtése, a Hadházy Ákos és Szél Bernadett szervezte tiltakozás eredményeként 260 ezer ív gyűlt össze. A gyűjtést pártok, civil szervezetek és egyszerű polgárok is támogatták. Aktivisták segítségével a Király lépcsőn szállították az íveket a várba, a Karmelita kolostorban lévő miniszterelnöki rezidencia elé.

Hadházy Ákos, Szél Bernadett, Szabó Szabolcs, Kunhalmi Ágnes, Barkóczi Balázs, Lukácsi Katalin, Nunkovics Tibor, Kocsis-Cake Olivio mondott köszönetet a szervezőknek, és minden magyar embernek, aki bármi módon részt vett a megmozdulásban.

Az Index felvétele itt megtekinthető, beszédek a 7. perctől.

Szél Bernadett, Hadházy Ákos és az ellenzéki pártok képviselői bemutatják az általuk gyűjtött nemzeti konzultációs íveket a budai Várban

Közzétette: Index.hu – 2020. szeptember 17., csütörtök

Hadházy Ákos elmondta, hogy ez az akció csak egy lépés a cél felé, ami a köztévé igazgatójának a menesztése, és, hogy törvény tiltsa be a közpénzből fizetett kormánypropagandát. „Lesz még folytatás! A küzdelem ezzel nem ért véget, sőt, igazából csak az első lépést tettük meg!”.
A képviselő ezután a Kunigunda utcába hívta a tiltakozókat október 23-án. “Ha százezer ember ott lesz, akkor elérhetjük a célunkat. Ha kevesebb, akkor üzenni tudunk a hatalomnak, hogy sokan követelnek változást. Folytatódjék a megmozdulás, úgy, mint azt nagyapáink tették 1956-ban a Rádió épülete előtt.”

Kunhalmi Ágnes ingyenes tesztelést követelt a magyar lakosságnak, hogy az adófizetők pénzét ne propagandára fordítsák, hanem minden magyar állampolgárnak legyen ingyenes a COVID-teszt, az adóforintjainkon megvásárolt teszteket ne fizettessék ki velünk még egyszer!

A  pártok egységes segítsége mellett az ellenzéknek egy másik térfele is föltárult a nyár folyamán, ez a civil szféra, aki egyesületekben, baráti körben, klubokban támogatták a gyűjtést. Szél Bernadett felsorolásában a Békés Kalocsáért Egyesület neve is elhangzott. Kalocsán 1714 ívet gyűjtött össze az egyesület különösebb hirdetés nélkül, nem volt házalás, nem volt “pultozás”, mindenki önkéntesen vitte el gyűjtőpontjainkra a papírokat. Rengetegen mutatták meg, hogy elegük van a népbutításból, és hamis propagandából!

Az egyesület köszöni mindenkinek, aki mert őszintének lenni!

A gyűjtés egy pártokon, civil szervezeteken átívelő közösségi akció volt! Megmutatkozott az összefogás ereje! Városunkban a következő lehetőség a vasárnapi időközi választás, ahol a 7. választókerületben élők mutathatják meg akaratukat.

Az emberek kérdéseket tesznek fel, nagyon sokan, és egyre többen gondolkoznak.

Egyetlen egy kérdés a fontos, amit mindenki tegyen fel magának, aki változást akar:

Én mit tudok tenni a változásért?

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

A legnépszerűbbek

Indulhat a Paks-Kalocsa híd építése

Hivatalosan is eredményt hirdettek a Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. (NIF) által kiírt tenderen, amellyel a Kalocsa és Paks között épülő új Duna-híd...

Győzött Dr. Vincze András. Hogyan tovább?

2020. szeptember 20-án időközi választás volt Kalocsán melynek előzményeiről korábbi cikkünkben már beszámoltunk. A választási eredményeket az urnazárás után viszonylag hamar lehetett...

Véget ért a választás. A győztes Dr. Vincze András

Városunkban a mai napon időközi választást tartottak. A 7. választókörzetben járultak a lakók az urnákhoz, hogy a Jánosi György visszalépésével megüresedett helyre...

„Nem igaz, hogy senki nem marad ellátatlanul” – nyílt levet írt az aneszteziológus

"Több mint tízezer szabad ágyunk van, ha romlana a helyzet a lélegeztetőgépek rendben vannak, a kórházi kapacitások szinte korlátlanul állnak rendelkezésre, ellátatlanul...

Szél Bernadett: Az ország megérett a változásra!

Véget ért a manipulációs ívek gyűjtése, a Hadházy Ákos és Szél Bernadett szervezte tiltakozás eredményeként 260 ezer ív gyűlt össze. A gyűjtést...